Yardım

Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yaparım ?


Türkiye'nin en kaliteli ve en eski sohbet odalarına giriş yapmak için aşağıdaki açıklamaları okuyarak giriş yapabilirsiniz.


Yan kısımda nickname yazan bölüme, kendinize bir rumuz belirleyip altındaki şifre bölümünü boş bırakarak sohbet sunucumuza giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra nickinizi kaydetmek için /ns register şifre e-mail komutunu kullanarak nickinizi kayıtlayabilir, başkasının kullanmasını engelleyebilirsiniz.


Kafanıza takılan tüm sorular için #help kanalını kullanabilirsiniz. Help kanalındaki yetkili arkadaşlarımız kafanızdaki tüm sorunları giderip sizlerin, bilgi sahibi olmasını sağlayacakladır. Eğer size verilen bilgilerin eksik olduğunu düşünürseniz, #operhelp kanalını kullanarak sunumuzdaki oper ve admin arkadaşlarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Sohbet sunucumuza bağlandıktan sonra kurallarımıza göz atmanızı öneririz. Kurallara uymamanız durumunda sunucumuzdan uzaklaştırabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Herhangi bir kesinti yaşamadan sohbet etmenin keyfini sürmek için kurallarımız kısmından kurallarımızı okuyabilirsiniz. İdeal sohbet odaları 2003'den beri seviyeli sohbet etmek isteyenlerin tercih adresi olmuştur.


Seviyeli sohbet ortamı oluşturabilmek için, herkesin kurallara uygun hareket etmesi gerekmektedir. Kullanıcıları rahatsız edici tavırlardan kaçınarak hareket edeceğinizden hiç şüphemiz yoktur. İdeal ve uzun süreli bir arkadaşlık için bizi tercih edebilirsiniz. Keyifli bir sohbet ortamı yakalamanız dileğiyle, Tanemler dilriz..